Lale Diş Kliniği

Pazartesi - Cumartesi 09:00 - 20:00

Pazar Günleri - KAPALI

+90 216 202 10 12

info@laledis.com

Güzeltepe, Zübeyde Hanım Cd.

No:27/A, Üsküdar/İstanbul

Estetik Diş Hekimliği

Tedaviler

Bembeyaz Dişlerle Hayata Daha Mutlu Bakın!

Estetik diş hekimliği denilince de daha görsel amaçla yapılan tedavilerde kullanılıyor. Diş hekimliği uygulamaları günümüzde en zirve dönemlerini yaşıyor. Her konuda yardımcı olarak diş tedavisini en kaliteli düzeye taşıyor. Estetik diş hekimliğinde maksat kişinin diş problemlerinin çözülmesinden bir tık öteye ilerleyerek görünüş olarak da daha doğal ve güzel olanı yapmak içindir.
Sadece diş tedavisiyle değil estetik kaygıya da çözüm oluyor. Daha güzel gülebilmek ve yüz için daha doğal bir görünüm elde etmek için estetik diş hekimliği tercih ediliyor. Bu duruma gülüş tasarımı da deniliyor. Gülüş tasarımında insanın daha güzel ve düzgün bir gülüşe sahip olması için tedavi uygulanıyor.

Estetik Diş Hekimliğinin Önemi

 

Estetik, günümüzde birçok alanda insanlar için büyük ölçüde önem taşır. Diş hekimliğinde de önemli bir yere sahiptir. Çünkü sadece tedavi için değil gülüş tasarımı gibi görsellikte önemlidir. İnsanların dişleri direk olarak ilk odak noktasıdır. Kişinin özgür bir şekilde gülümseyebilmesi için yüzünde öncelik dişleri ve çevresidir.

Estetik diş hekimliği bu sayede gelişen teknoloji ile daha farklı özellikler de artmıştır. Ağız ve diş sağlığı çok önemlidir. Dişleri yanlış fırçalama, yiyecek artıklarından kaynaklı diş çürümeleri zamanla çok ciddi sorunlara yol açabilir. Dişçiye gitmek için dişin çürümesi beklenmemelidir, sık sık kontrole giderek dişlere bakılmalıdır.

Dişlerin hem sağlıklı olması hem de güzel görünmesi açısından implant, diş beyazlatma, bonding,  protez zirkonyum diş,  pembe estetik diş, ortodonti ve  lamine diş  gibi tedavileri yaparak estetik bir güzellikle tedavi etme ve en iyi şekilde gülüş tasarımı yapabilme becerisine sahip bireylere yapılan estetik diş hekimliği tedavisi adıdır.

MEDICAL APOINTMENT

Hızlı Randevu

Ağız ve diş sağlığı sorunlarınız için online, whatsapp ve telefon yoluyla randevu imkanı.
DENTAL DRILL

Teşhis

Alanında deneyimli diş hekimleri ve ileri teknolojik yöntemlerle sorunun hızlı tespiti.
DENTIST CHAIR

Tedavi

Modern yöntemler ve kişiye özel uygulamalarla pratik ve güvenilir tedavi imkanları.
DENTAL CARE

Kontrol

Ağız ve diş sağlığı tedavilerinin etkinliğini ve kalıcılığını arttıracak düzenli diş hekimi kontrolleri.
HEALTH BOY

Tamamlayıcı

Tedavi sonrası estetik diş hekimliği uygulamalarıyla size özel gülüş tasarımları hazırlıyoruz.

EKG MONITOR

Online Destek

Her türlü sorularınız için tedavi öncesi ve sonrası 7/24 online diş hekimi danışmanlığı.

Hemen Randevu Alın

Çağrı Merkezi Whatsapp Destek